Historia

Historia Dębowego Parku

Dębowy park jest ośrodkiem dopiero rozpoczynającym swoją działalność i budującym swą markę. 
Jego organ założycielski jednakże, jakim jest firma Manamedica Sp z o.o. posiada już ponad 15 letnią historię działalności w branży opieki medycznej na terenie Wołowa i okolic. Zatrudniając kilkudziesięciu lekarzy i pielęgniarek oraz świadcząc sługi z zakresu szeroko pojętej diagnostyki i rehabilitacji jest lokalnym potentatem na ryku usług medycznych. Dzięki posiadaniu odpowiedniego zaplecza technicznego i personalnego jest w stanie zagwarantować unikalne warunki opieki, jakich często nie oferują nawet szpitale.

Rozpoczynając działalność Dębowego Parku pragniemy wykorzystać zgromadzone doświadczenie oraz sprawdzony personel, aby świadczyć pełniejszą i bogatszą opiekę nad lokalną społecznością. 
 

O firmie Manamedica sp. z o.o.

Ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny Dębowy Park jest częścią firmy Manamedica Sp. Z o.o. (dawniej NZOZ Joanna Manasterska). Firma ta, od dawna znana na lokalnym rynku usług medycznych, w ramach rozszerzenia działalności zdecydowała się na zmianę nazwy i wykreowanie logo, co ułatwi pacjentom identyfikacje swojej przychodni. Tym samym nie zmienił się właściciel firmy – nadal jest to lokalna firma w głównej mierze lecząca mieszkańców powiatu wołowskiego. 
Bycie częścią takiej firmy jak Manamedica Sp. Z o.o. daje Dębowemu Parkowi różnorakie korzyści, m. in.:

  • Dostęp do wykwalifikowanej kadry medycznej, którzy już teraz pracują na terenie wołowa w przychodniach, umożliwiając skorzystanie z ich wiedzy i doświadczenia.
  • Dostęp do najnowszego sprzętu medycznego (patrz wyposażenie), który na co dzień jest wykorzystywany w leczeniu pacjentów ambulatoryjnych, a w razie potrzeby może być wykorzystany przez pacjentów dębowego parku praktycznie nie generując dodatkowych kosztów.
  • Bogate doświadczenie w kontaktach z NFZ i korzyści dla pacjentów z tego tytułu płynące.

Aktualnie Dębowy Park nie posiada kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Konkurs, do którego bowiem Dębowy Park będzie mógł stanąć odbywa się co kilka lat i najbliższy termin będzie w roku 2015. 

Błąd | Dębowy Park - ośrodek pielęgnacyjno rehabilitacyjny Wołów

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.