O ośrodku

Nasze dane

MANAMEDICA Centrum Medyczne Sp.z o.o.
Ośrodek pielęgnacyjno - rehabilitacyjny "Dębowy Park"

ul. Inwalidów Wojennych 13 56-100 Wołów
Nip: 988-029-3328 Regon: 022102249

Nr konta bankowego: 76 1020 5242 0000 2802 0454 6743
PKO BP SA Oddział III we Wrocławiu

Historia Dębowego Parku

Dębowy Park jest ośrodkiem pielęgnacyjno-rehabilitacyjnym obecnym na rynku usług medycznych od maja 2013r. Wówczas oficjalnie rozpoczęliśmy swoją działalność przyjmując pod opiekę pierwszego pensjonariusza. Naszym założycielem jest firma Manamedica Sp z o.o. (od 01.06.2015r. należymy do Manamedica Centrum Medyczne Sp. z o.o. Sp.k.), która posiada już ponad 15 letnią historię działalności w branży opieki medycznej na terenie Wołowa i okolic. Zatrudniając kilkudziesięciu lekarzy i pielęgniarek oraz świadcząc usługi z zakresu szeroko pojętej diagnostyki i rehabilitacji jest lokalnym potentatem na ryku usług medycznych. Dzięki posiadaniu odpowiedniego zaplecza technicznego i personalnego jest w stanie zagwarantować unikalne warunki opieki, jakich na dłuższą metę, nie jest w stanie zagwarantować szpital. Z takim zapleczem Dębowy Park pragnie wykorzystać zgromadzone doświadczenie oraz sprawdzony personel, aby świadczyć najlepszą możliwą opiekę nad pacjentami w przystępnej cenie.

Budynek, w którym znajduje się Dębowy Park, został przez nas gruntownie odrestaurowany i w pełni dostosowany do potrzeb osób wymagających stałej opieki i rehabilitacji.
Zobacz, jak wyglądał przed i po "rewolucji".

O firmie Manamedica Sp. z o.o. 

W chwili rozpoczęcia swej działalności ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny Dębowy Park był częścią firmy Manamedica Sp. z o.o. (dawniej NZOZ Joanna Manasterska). Firma ta, od dawna znana na lokalnym rynku usług medycznych, w ramach rozszerzenia działalności zdecydowała się na zmianę nazwy i wykreowanie nowej marki, co ułatwi pacjentom identyfikację swojej przychodni. Od 01.06.2015r. ośrodek przynależy do Manamedica Centrum Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. Nie zmienił się właściciel firmy – nadal jest to lokalna firma w głównej mierze lecząca mieszkańców powiatu wołowskiego.

Błąd | Dębowy Park - ośrodek pielęgnacyjno rehabilitacyjny Wołów

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.