Opinie

Wasz ośrodek udowodnił że starość nie musi być smutna. Tato będąc w Dębowym Parku czuł się potrzebny, nadal z wielkim sentymentem opowiada o pobycie. Zachwala Was gdzie tylko może :-) dziękujemy :-)

Anna i Robert

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Dębowego Parku za opiekę sprawowaną nad moją Mamą. Stworzyliście dla niej drugi dom za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni. Na pewno będziemy Was polecać! :-) życzymy dalszych sukcesów i pozdrawiamy ciepło.

Marzanna

Wszystkim pielęgniarkom, opiekunkom i pielęgniarzowi za opiekę, dobre serce i cierpliwość okazaną mi w czasie ciężkiej choroby DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA

Tosia Murawska

Dziękujemy za opiekę nad naszą mamą (lat 84). Mama po złamaniu nogi udowej po pobycie w ośrodku doszła do zdrowia i o własnych siłach była w stanie wyjść z ośrodka, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy zadowoleni i polecamy również innym, którzy chcieliby korzystać z opieki. 

Barbara Bakalarz

Dziękuję bardzo za opiekę z całą moją rodziną; dziećmi i wnuczkami. Mąż ma kończyny sprawne w dużym stopniu. Jesteśmy zadowoleni z opieki; dziękujemy bardzo. 

Maria Sędłak

Serdeczne podziękowanie za bardzo dobrą opiekę nad moją mamą!!! Polecam wszystkim ośrodek "Dębowy Park"

syn Wandy Rauscher - Dariusz Marciniak

W ośrodku od września 2014 przebywali moi rodzice Stefan i Wanda Struzik. Tata zmarł 02.01.2015r. po przeniesieniu do hospicjum, w którym był tylko 2 dni. Mama przenosi się do ośrodka w Mrozowie aby być bliżej rodziny. Z pobytu w ośrodku rodzice i my byliśmy zadowoleni i gdyby nie odległość i od początku planowane przenosiny do Mrozowa, mama pozostałaby na dalszy pobyt. Dziękujemy za opiekę, wszystkiego dobrego.

Tomasz Struzik

Dziękujemy bardzo za ciepłą i profesjonalną opiekę nad naszą Mamą, cierpliwość i wsparcie, które nam Państwo okazali. Będziemy polecać Państwa placówkę jako profesjonalny ośrodek pełen ciepła. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Mamy i naszym. Mama Alina Dudek dziękuje tak jak my. 
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Beata Lasek

Bardzo dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną opiekę nad naszą mamą i babcią. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie jakie nam Państwo dali. Życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy w imieniu naszej Helenki :-) 

wnuczka Karina i syn Andrzej

Zacytowany mail:

"Witam Pani Małgorzato, chciałbym podziękować Pani i pracownikom ośrodka Dębowy Park za pomoc w opiece i pielęgnowaniu mojego ojca. Zagwarantowaliście mu bardzo dobre warunki pobytowe jak i opiekuńcze. Przywiozłem go do Państwa w bardzo ciężkim stanie. Widziałem, że dokładaliście wszelkich starań, by mu pomóc. Jednak szybko postępująca choroba, i jak mi się wydaje, jego niechęć przyjęcia tej pomocy spowodowały jego śmierć. Jeszcze raz dziękuję Pani i proszę przekazać podziękowania wszystkim pracownikom ośrodka Dębowy Park od całej mojej rodziny. 

Pozdrawiam"

Mariusz Ziółkowski

Osoby chcące podzielić się swoją opinią o Dębowym Parku prosimy o przesłanie jej poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

Błąd | Dębowy Park - ośrodek pielęgnacyjno rehabilitacyjny Wołów

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.